Το Συμβούλιο είναι ένα σπίτι που πρόσφατα αποκαταστάθηκε, το οποίο διατηρεί όλα τα στοιχεία που του προσδίδουν ρουστίκ και παραδοσιακό χαρακτήρα, όπως φαίνεται από τα δάπεδα λάσπης ή τις ξύλινες δοκούς. Τα έπιπλα του είναι ευχάριστα και η διακόσμηση ζεστή, προσκαλώντας την ηρεμία και την άνεση που προσφέρει ένα μέρος σαν αυτό.
Το σπίτι χωρίζεται σε δύο ορόφους που διανέμονται ως εξής: στο ισόγειο υπάρχουν δύο υπνοδωμάτια (ένα διπλό, το άλλο με δύο μονά κρεβάτια) και τουαλέτα. στον τελευταίο όροφο υπάρχει καθιστικό με τζάκι και διπλό καναπέ, κουζίνα, υπνοδωμάτιο με διπλό κρεβάτι και μπάνιο.
Διαθέτουμε επίσης μια πολύ πλήρη κουζίνα με όλα τα σκεύη και τα σκεύη που θα χρειαστείτε για να φτιάξετε το φαγητό: φούρνο, φούρνο αερίου, φούρνο μικροκυμάτων, πιάτα, γυαλιά, μαχαιροπίρουνα, κατσαρόλες, τηγάνια, καφετιέρα, τοστιέρα και ηλεκτρικό juicer, ψυγείο, σχάρα, και ένα μακρύ κλπ. που δεν θα χάσετε τίποτα.
Το σπίτι βρίσκεται στο υψηλότερο τμήμα και στην άκρη του χωριού, με υπέροχη θέα στην κοιλάδα και την πανοραμική Σιέρα Νεβάδα ως σκηνικό.
- Επιτρέπονται τα κατοικίδια: συμβουλευτείτε πριν