Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal
Meget flot, møbleret lejlighed i stueetagen med pooludsigt, beliggende i en sikker bopæl ved havet. Lejligheden indeholder 2 soveværelser, 2 badeværelser, en stue med pejs og en spisestue. Det amerikanske køkken er udstyret med køleskab, ovn, komfur og vaskemaskine Det inkluderer også en privat have. Du kan beundre en storslået solnedgang ved stranden beliggende 5 minutters gang fra boligen.
Dette overnatningssted administreres af en privat vært (en person, der ikke udlejer som virksomhed eller erhverv). EUs forbrugerlov, herunder fortrydelsesret, gælder ikke for din reservation. Din reservation er dog dækket af din private værts afbestillingsregler.
Gebyrer for ekstra opredninger kan forekomme og varierer afhængigt af overnatningsstedets politik
Gyldigt billed-ID og kreditkort, debetkort eller kontant depositum kan være påkrævet ved indtjekning til dækning af påløbende udgifter
Særlige ønsker afhænger af tilgængelighed ved indtjekning og kan medføre ekstra gebyrer. Særlige ønsker kan ikke garanteres
Fester og events for grupper er strengt forbudt på stedet
Værten har ikke angivet, om der er en kuliltealarm på overnatningsstedet. Medbring evt. egen alarm.
Værten har ikke angivet, om der er en røgalarm på overnatningsstedet
Om området
Sidi Rahal
Denne lejlighed befinder sig i Sidi Rahal. Museum for Marokkansk Jødedom og Villa des Arts er nogle af de kulturelle seværdigheder. Rejsende, som er interesseret i shopping, kan med fordel besøge Morocco Indkøbscenter og Anfaplace Mall.
Chiringuito de plage la Alcazba Beach - 8 min. kørsel
cafe regraga - 5 min. kørsel
La Isla Bonita - 13 min. kørsel
Ofte stillede spørgsmål
Har Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal en pool?
Ja, dette overnatningssted har en pool.
Hvad koster det at overnatte hos Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal?
Priserne for 1 nat for 2 voksne hos Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal den 10. okt. 2026 starter fra 841 kr., inkl. skatter og gebyrer, fra og med den 25. sep. 2026. Denne pris er baseret på den laveste pris pr. nat fundet inden for de seneste 24 timer for ophold i de næste 30 dage. Priser kan til enhver tid ændres. Vælg dine datoer for mere præcise priser.
Er Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal et kæledyrsvenligt overnatningssted?
Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.
Hvor meget koster parkering hos Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal?
Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.
Hvornår er indtjekning på Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal?
Indtjekning starter kl. 16.00.
Hvornår er udtjekning på Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal?
Udtjekning er kl. 11.00.
Hvor ligger Til leje en smuk lejlighed med pooludsigt i Sidi Rahal?
Dette lejlighedskompleks ligger i Sidi Rahal, ca. 32 km fra Morocco Indkøbscenter, Ain Diab Strand og Anfaplace Mall. Derudover ligger Boulevard de la Corniche og Hassan II-universitetet ca. 40 km derfra.
Om værten
Din vært
Sprog:
fransk
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback