Lejlighed·Privat vært

MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya

Billedgalleri for MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya

Et hotelbassin med flisegulv, udendørs møbler og en høj bygning i baggrunden.
Et bord med en potteplante, stearinlys, en glasbeholder og vandflasker.
En moderne bygning med flere etager, store vinduer og en balkon med gelænder.
En moderne stue med spiseplads, sofasæt og et stort vindue med gardiner.
En parkeringsplads med en tankstation, høje boligbygninger og et busstoppested.

Populære faciliteter

  • Altan
  • Swimmingpool
  • Mulighed for transport med limousine eller town car
  • Fitnesscenter på stedet
  • Tekøkken
  • Aircondition

Udforsk området

Åbn kort
Cyberjaya, Selangor
  • Place, Multimediauniversitet Cyberjaya Campus
    ‪12 min. gang‬
  • Place, DPULZE Shoppingcenter
    ‪2 min. kørsel‬
  • Place, Petronas Twin Towers
    ‪36 min. kørsel‬
  • Airport, Kuala Lumpur (KUL-Kuala Lumpur Intl.)
    ‪28 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

3 soveværelser (10 sovepladser)

Soveværelse 1

1 queensize-seng

Soveværelse 2

1 enkeltseng

Soveværelse 3

1 queensize-seng

2 badeværelser

Badeværelse 1

Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 2

Toilet · Kun brusekabine

Områder

Terrasse eller gårdhave
Køkken
Tekøkken
Altan
Spiseområde

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Cyberjaya

Denne lejlighed befinder sig i Cyberjaya. Sunway Pyramid Mall og DPULZE Shoppingcenter er begge et besøg værd, hvis shopping er på agendaen, mens dem der hellere vil nyde naturen, kan kigge forbi Putrajaya Wetlands Park og Malaysia Agro Exposition Park Serdang. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Bukit Jalil Nationalstadion eller Axiata Arena har på programmet. Oplevelser som kajakroning og motorbådssejlads giver gode muligheder for at komme ud på eller i det omgivende vand, eller du kan tage på eventyr ved at afprøve cykling og ridning i nærheden.
Kort
Cyberjaya, Selangor

Hvad ligger i nærheden?

  • Multimediauniversitet Cyberjaya Campus - 12 min. gang - 1.0 km
  • DPULZE Shoppingcenter - 2 min. kørsel - 2.3 km
  • Bukit Jalil Nationalstadion - 21 min. kørsel - 24.9 km
  • KLCC Park - 35 min. kørsel - 38.5 km
  • Petronas Twin Towers - 36 min. kørsel - 38.8 km

Sådan kommer du rundt

  • Kuala Lumpur Putrajaya Cyberjaya Station - 10 min. kørsel
  • Kuala Lumpur Internationale Lufthavn (KUL) - 27 min. kørsel

Restauranter

  • ‪The Botanist - ‬15 min. gang
  • ‪Aldar Lounge - ‬13 min. gang
  • ‪The Admire Cafe - ‬8 min. gang
  • ‪Restoran Al-Bidayah - ‬6 min. gang
  • ‪Kopi & Wrap - ‬13 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Er MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya?

Indtjekning starter kl. 14.00.

Hvornår er udtjekning på MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya?

Udtjekning er kl. 13.00.

Hvor ligger MyAIRA HOMESTAY @ Mutiara Ville Condominium Cyberjaya?

Dette lejlighedskompleks ligger i Cyberjaya, kun 1,1 km fra Multimediauniversitet Cyberjaya Campus og 2,2 km fra DPULZE Shoppingcenter. Derudover ligger Putrajaya Internationale Kongrescenter og Seri Gemilang-broen ca. 10 km derfra.

Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback