Lejlighed·Privat vært

Ocean Front Condo w/ beach access and pool

Billedgalleri for Ocean Front Condo w/ beach access and pool

En træpromenade der fører til en bygning med udsigt over solnedgangen.
En blå dør med en dørmåtte, der skriver "yay! Du er her!".
En sti kantet af frodig grøn vegetation og en grå murstensvæg på den ene side.
En smal sti kantet af frodig beplantning og en hvid mur.
En gul cykel med kurv og en sort cykel parkeret op ad en hvid væg i et overdækket parkeringsområde.

Anmeldelser

9,8 ud af 10, Gæstefavorit
Blandt de bedst anmeldte overnatningssteder i dette område

Højdepunkter

  • Skabt til afslapning
    Højt bedømt for komfort – gæsterne føler sig hjemme her.
  • På stranden
    En unikt overnatningssted ved stranden med direkte adgang til strande og havet.
  • Oplev nærliggende seværdigheder
    I nærheden af Jacksonville Beach Pier

Populære faciliteter

  • På stranden
  • Altan
  • Privat pool
  • Aircondition
  • Køleskab
  • Internet

Udforsk området

Åbn kort
Jacksonville Beach, FL
  • Place, Oceanfront Park
    ‪1 min. gang‬
  • Place, Atlantic Beach
    ‪1 min. gang‬
  • Place, Northeast Florida Beaches
    ‪8 min. gang‬
  • Airport, Jacksonville, FL (JAX-Jacksonville Intl.)
    ‪41 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

1 soveværelse (4 sovepladser)

Soveværelse 1

1 queensize-seng

Soveværelse 2

1 queensize-seng

1 badeværelse

Badeværelse 1

Badekar eller brusekabine · Toilet

Områder

Terrasse eller gårdhave
Køkken
Altan
Udendørs legeområde
Have

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Jacksonville Beach

Denne lejlighed befinder sig på stranden i Oceanfront – et område i Jacksonville Beach. Timucuan Ecological & Historical Preserve og Ribault Monument er et par eksempler på nogle af de lokale seværdigheder. Er du interesseret i oplevelser, kan du udforske TPC Sawgrass og Jacksonville Beach Tennis Center. Er du klar til at male byen rød? Overvej at tage et smut forbi Lynch's Irish Pub og Blue Jay Listening Room.
Kort
Jacksonville Beach, FL

Hvad ligger i nærheden?

  • Oceanfront Park - 1 min. gang - 0.0 km
  • Atlantic Beach - 1 min. gang - 0.2 km
  • Northeast Florida Beaches - 8 min. gang - 0.7 km
  • SeaWalk Pavillion - 8 min. gang - 0.7 km
  • Jacksonville Beach Pier - 14 min. gang - 1.2 km

Sådan kommer du rundt

  • Jacksonville, Florida (CRG-Jacksonville Forretningslufthavn i Craig Lufthavn) - 21 min. kørsel

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬8 min. gang
  • ‪Surfer The Bar - ‬10 min. gang
  • ‪Hoptinger - ‬11 min. gang
  • ‪Taco Bell - ‬6 min. gang
  • ‪Oaxaca Club - ‬11 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Ocean Front Condo w/ beach access and pool en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Hvad koster det at overnatte hos Ocean Front Condo w/ beach access and pool?

Priserne for 1 nat for 2 voksne hos Ocean Front Condo w/ beach access and pool den 3. nov. 2026 starter fra 4.715 kr., inkl. skatter og gebyrer, fra og med den 23. okt. 2026. Denne pris er baseret på den laveste pris pr. nat fundet inden for de seneste 24 timer for ophold i de næste 30 dage. Priser kan til enhver tid ændres. Vælg dine datoer for mere præcise priser.

Er Ocean Front Condo w/ beach access and pool et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Ocean Front Condo w/ beach access and pool?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Ocean Front Condo w/ beach access and pool?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Ocean Front Condo w/ beach access and pool?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Ocean Front Condo w/ beach access and pool?

Reserver et ophold lige ud til stranden på denne lejlighed i Oceanfront. dette lejlighedskompleks ligger i centrum, kun 5 minutters gang fra Oceanfront Park og Atlantic Beach. Derudover ligger Northeast Florida Beaches og Sleiman South Shopping Center 10 minutter derfra.

Anmeldelser

9,8

Enestående

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 65 af i alt 77 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 11 af i alt 77 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 1 af i alt 77 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 77 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 77 anmeldelser

9,8/10

Rengøring

9,8/10

Indtjekning

9,8/10

Kommunikation

10/10

Området

9,6/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Wonderful little place to stay with a pool and quick walk to the beach and to the board walk to eat.
Overnattede 6 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great location, the condo was small but perfect for two people. It was very clean and had everything you need, the beach chairs were a great touch. Takes only 2 minutes to get on the beach.
Overnattede 4 nætter i september 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Love the place! Would definitely rent again!
Overnattede 7 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
The condo was perfect! It was clean, comfortable and just steps away from the beach! Daniel was beet responsive to any questions we had. We mad plans to stay here again!
Overnattede 3 nætter i september 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
1st floor didn’t have much of a view of the beach but the price and it’s just steps away from the beach made it worth it
Overnattede 3 nætter i september 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Wonderful place to stay on the beach!! Was the perfect spot to celebrate our 44rh anniversary!
Overnattede 7 nætter i maj 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
The condo was nice with plenty of room for two. The pool was very clean and access to the beach was easy. We appreciated the worry free checkout. All things considered, this was a great deal for the price. I would recommend this spot to my friends.
Overnattede 7 nætter i august 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Easy beach access for a very reasonable price.
Overnattede 4 nætter i juni 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Such a clean and well designed space! Beach access was perfect! Pool was well maintained.
Overnattede 3 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Very comfortable and close to the beach!
Overnattede 2 nætter i april 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Very clean and close to the beach
Overnattede 2 nætter i april 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
The condo was just as described. My kids enjoyed the games that were in the condo. The access amd proximity to the beach was perfect. We had everything we needed in the condo. I enjoyed coffee on the balcony every morning. We would stay here again for sure! It was perfect for my family of four.
Overnattede 4 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Beautiful property, clean, nicely decorated, accurate photos and description, steps from the beach, well maintained pool-just outside of door. Comfy couch and bed, well supplied kitchen, beach towels, chairs and umbrella included. Overall was a great stay!
Overnattede 8 nætter i april 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great spot on the beach!
Overnattede 5 nætter i december 2025
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Nice location and easy access to beaches
Overnattede 3 nætter i oktober 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great location. Appreciated the nice coffee pods and creamers.
Overnattede 3 nætter i februar 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great condo, modern decor, very clean and close to the beach. Had everything we needed to make our stay comfortable. Would definitely recommend
Overnattede 4 nætter i februar 2026
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Host very responsive. Clean. Great location.
Overnattede 7 nætter i februar 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
It was perfect for my daughter and me. There were beach toys (we left a few extra) and towels for the pool and beach, which we did not bring any, so that is super helpful. The walk to the beach is so easy, and what a beautiful beach!
Overnattede 3 nætter i marts 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
So adorable and clean Ideal locationBeach frontLots of little extras provided by hosts
Overnattede 4 nætter i september 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed
Beautiful unit & quiet beach location! Very responsive hosts!!
Sunrise!
Overnattede 4 nætter i december 2025
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Overall good stay, the balcony was my absolute favorite, the view and atmosphere was great. The ease of getting to the beach and also the convenience of the pool were amazing, made our trip so enjoyable. There was an issue with the cleanliness, but I was able to contact the host and they responded immediately which was very appreciated. Loved Jacksonville, I told all my friends and family about this place and recommended it. Great stay!
Overnattede 3 nætter i marts 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Super clean and easy, place is exactly as advertised. On top of it, they’ve got everything you could need to enjoy the beach, gratis
Overnattede 3 nætter i november 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great stay, clean and close to many restaurants. Multiple beach access. Definitely recommend!
Overnattede 5 nætter i august 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed

Great location!

The location of this property is fantastic. It is close to everything you need while still being right on the beach! Loved the decor! We would definitely stay here again.
Overnattede 4 nætter i juni 2025
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback