Lejlighed·Privat vært

Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC

Billedgalleri for Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC

En høj bygning med flere etager, en pool på taget og et grønt område omkring.
Et moderne bykompleks med flere etager, en parkeringsplads og udsigt til vandet i baggrunden.
Udendørsområde
En Starbucks butik med et moderne interiør, herunder siddepladser og et stort glasvindue.
En moderne bygning med glasfacade, parkeringsplads og vej med køretøjer.

Anmeldelser

9,6 ud af 10.
Enestående

Højdepunkter

  • Afslapning i vandet
    Den højt bedømte pool er det perfekte sted at stresse af.
  • Udendørs pool
    Den udendørs pool udgør en forfriskende oase under åben himmel og er en sjældenhed i dette område.
  • Central beliggenhed
    Du er aldrig langt fra din destination med denne praktiske beliggenhed.
  • Oplev nærliggende seværdigheder
    Nær SM Mall of Asia

Populære faciliteter

  • Altan
  • Swimmingpool
  • Tekøkken
  • Fitnesscenter på stedet
  • Aircondition
  • Køleskab

Udforsk området

Åbn kort
Pasay, NCR
  • Place, Manila-bugten
    ‪2 min. gang‬
  • Place, SM Mall of Asia
    ‪2 min. gang‬
  • Place, SMX Convention Center (kongrescenter)
    ‪11 min. gang‬
  • Airport, Manila (MNL-Ninoy Aquino International)
    ‪8 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

1 soveværelse (4 sovepladser)

Soveværelse 1

1 queensize-seng

Stue 1

1 sovesofa (queensize-seng)

1 badeværelse

Badeværelse 1

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Badekar eller brusekabine · Bidet · Toilet · Kun brusekabine · Shampoo · Hårtørrer

Områder

Tekøkken
Altan
Antal stuer
Udendørs legeområde
Have

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Pasay

Denne lejlighed befinder sig i Mall of Asia Complex – et område i Pasay. SM Mall of Asia og Glorietta Mall er begge et besøg værd, hvis shopping står på agendaen. Er du mere interesseret i stedets natur, kan du med fordel besøge Manila-bugten og Rizal Park. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Mall of Asia Arena eller Rizal Memorial Sports Complex har på programmet.
Kort
Pasay, NCR

Hvad ligger i nærheden?

  • Manila-bugten - 2 min. gang - 0.2 km
  • SM Mall of Asia - 2 min. gang - 0.2 km
  • The Mall of Asia Bay Area Amusement Park - 11 min. gang - 1.0 km
  • SMX Convention Center (kongrescenter) - 11 min. gang - 1.0 km
  • Mall of Asia Arena - 14 min. gang - 1.2 km

Sådan kommer du rundt

  • EDSA LRT-station - 4 min. kørsel
  • Gil Puyat Station - 5 min. kørsel
  • Manila (MNL-Ninoy Aquino International) - 17 min. kørsel

Restauranter

  • ‪CYAN Modern Kitchen - ‬1 min. gang
  • ‪Vikings - ‬4 min. gang
  • ‪Seattle's Best Coffee - ‬4 min. gang
  • ‪Ramen Kuroda - ‬2 min. gang
  • ‪Wing Zone - ‬3 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Hvad koster det at overnatte hos Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC?

Priserne for 1 nat for 2 voksne hos Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC den 8. apr. 2027 starter fra 424 kr., inkl. skatter og gebyrer, fra og med den 24. okt. 2026. Denne pris er baseret på den laveste pris pr. nat fundet inden for de seneste 24 timer for ophold i de næste 30 dage. Priser kan til enhver tid ændres. Vælg dine datoer for mere præcise priser.

Er Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC?

Indtjekning starter kl. 14.00.

Hvornår er udtjekning på Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC?

Udtjekning er kl. 11.30.

Hvor ligger Condotel with balcony in Pasay Manila near MOA. NAIA Airport, PICC?

Dette lejlighedskompleks ligger i Mall of Asia Complex, kun 15 minutters gang fra SM Mall of Asia og Manila-bugten. Derudover ligger SMX Convention Center (kongrescenter) og Mall of Asia Arena 15 minutter derfra.

Anmeldelser

9,6

Enestående

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 4 af i alt 5 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 1 af i alt 5 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 5 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 5 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 5 anmeldelser

9,2/10

Rengøring

10/10

Indtjekning

10/10

Kommunikation

9,0/10

Området

9,6/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Had a great stay, great place to land after a day out site seeing. Many things to do within walking distance.
Overnattede 8 nætter i november 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Apartment is comfortable and in a good location. Walking distance to MOA and other attractions.
Overnattede 34 nætter i december 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Very nice . Shop everywere. Nice loccation
Overnattede 2 nætter i juni 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Used Grab from the airport to the condo.
Overnattede 2 nætter i marts 2026
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback