Lejlighed·Privat vært

4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort

Billedgalleri for 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort

En moderne bygningseingang med et skilt, der viser
Video af overnatningsstedet
Kystresort med flere høje bygninger, en central swimmingpool, strand og lysthavn med både.
Et soveværelse med en stor seng, udsigt til en lystbådehavn gennem en skydedør og et hvidt natbord.
En stor seng med gråt bølget sengetæppe og to puder, et hvidt sengegærde, og udsigt til en sø gennem et stort vindue.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Højdepunkter

  • Plads til at brede sig
    Nyd den rummelige indretning, der giver alle mere plads til afslapning.
  • Spillehal/spillerum
    Et sjældent fund – sjov for alle aldre med en spillehal/et spillerum på stedet.
  • Central beliggenhed
    Du er aldrig langt fra din destination med denne praktiske beliggenhed.

Populære faciliteter

  • Altan
  • Swimmingpool
  • Fitnesscenter på stedet
  • Spillehal/spillerum
  • Grill
  • Aircondition

Udforsk området

Åbn kort
Maria Chiquita, Colón Province
  • Place, Safaricks zoologiske have
    ‪9 min. kørsel‬
  • Place, Playa La Angosta
    ‪13 min. kørsel‬
  • Place, Portobelo Nationalpark
    ‪23 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

4 soveværelser (10 sovepladser)

Soveværelse 1

1 kingsize-seng

Soveværelse 2

1 queensize-seng

Soveværelse 3

1 dobbeltseng og 2 enkeltsenge

Soveværelse 4

2 enkeltsenge

4 badeværelser

Badeværelse 1

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Toilet · Kun brusekabine · Hårtørrer

Badeværelse 2

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 3

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 4

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Toilet · Kun brusekabine

Områder

Køkken
Altan

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Maria Chiquita

Denne lejlighed befinder sig i Maria Chiquita. Rejsende, som har shopping på agendaen, kan med fordel besøge Colón 2000 og Colon Frizone. Rejser du med børn? Du kan overveje at tage dem med til Safaricks zoologiske have og Colón Kunst- og Kulturcenter.
Kort
Maria Chiquita, Colón Province

Hvad ligger i nærheden?

  • Safaricks zoologiske have - 9 min. kørsel - 6.3 km
  • Playa La Angosta - 13 min. kørsel - 11.9 km
  • Portobelo Nationalpark - 23 min. kørsel - 25.9 km
  • Skt. Felipes Kirke - 29 min. kørsel - 33.9 km
  • Colon Frizone - 37 min. kørsel - 31.8 km

Sådan kommer du rundt

  • Colon Atlantic Station - 48 min. kørsel

Restauranter

  • ‪Restaurante Donde Arik - ‬14 min. kørsel
  • ‪Restaurante Mamaniva - ‬11 min. kørsel
  • ‪Fonda El Maná - ‬6 min. kørsel
  • ‪Restaurante Donde Arik - ‬13 min. kørsel
  • ‪donde pipos - ‬15 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool.

Er 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger 4-bedroom apartment Ocean & Marina View, in Playa Escondida Marina & Resort?

Dette lejlighedskompleks med familievenlig profil ligger i Maria Chiquita, 5 km fra Safaricks zoologiske have og 9,7 km fra Playa La Angosta. Derudover ligger Den Kongelige Toldbod i Portobelo og Fuerte Santiago ca. 32 km derfra.

Anmeldelser

10

Enestående

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 2 af i alt 2 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 0 af i alt 2 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 2 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 2 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 2 anmeldelser

10/10

Rengøring

10/10

Indtjekning

10/10

Kommunikation

10/10

Området

10/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed

Lovely

The place is fantastic , the apartment is beautiful and has all you need . The view are better than pictures shows the whole property has so much to do for kids and adults . Can not wait to go back
Overnattede 2 nætter i juni 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Absolutely amazing!!The property is exactly as advertised. Very spacious condo, very clean and it was equipped with everything we needed.The beach and resort are perfect for a family vacation.The host was fantastic! Very friendly, and made the communication process very easy! My family and I had a wonderful time! We are definitely coming back!
Overnattede 2 nætter i august 2025
Svar fra VrboOwner den 19. aug. 2025
Thank you so much! I hope you and your family can come back soon. Best, Diana
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback