Lejlighed

Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach

Billedgalleri for Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach

Et køkken med granitbordplader, hvide skabe, et rustfrit stål køleskab, en mikrobølgeovn og en ovn. To hængende lamper, en potteplante og et velkommenskilt på væggen.
Et overdækket udendørs område med fletstole, et lille bord og en potteplante.
En sti med træer langs kanten, der fører hen til vandet, med en bygning i baggrunden.
Et soveværelse med seng, skrivebord, stol, loftventilator og vægur.
Et poolområde med blå liggestole og parasoller, omgivet af et hvidt hegn.

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Højdepunkter

  • Grill
    Et sjældent fund – perfekt til en afslappet grillaften under åben himmel.

Populære faciliteter

  • Adgang til vandland
  • Grill
  • Aircondition
  • Køleskab
  • Vaskemaskine
  • Mulighed for parkering på stedet

Udforsk området

Åbn kort
Myrtle Beach, SC
  • Place, Myrtlewood Golfklub
    ‪6 min. kørsel‬
  • Place, Broadway at the Beach
    ‪7 min. kørsel‬
  • Place, Myrtle Beach Boardwalk
    ‪15 min. kørsel‬
  • Airport, Myrtle Beach, SC (MYR)
    ‪15 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

0 soveværelser (6 sovepladser)

2 badeværelser

Badeværelse 1

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Badekar eller brusekabine · Toilet · Shampoo · Hårtørrer

Badeværelse 2

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Toilet · Kun brusekabine · Shampoo

Områder

Køkken
Spiseområde

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Myrtle Beach

Denne lejlighed befinder sig ved strandpromenaden i Downtown Myrtle Beach – et område i Myrtle Beach. Broadway at the Beach og Coastal Grand Mall er begge et besøg værd, hvis shopping står på agendaen. Er det derimod stedets populære seværdigheder, der lokker, kan du kigge forbi Ripley's Aquarium og SkyWheel Myrtle Beach. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Broadway Grand Prix eller The Myrtle Beach Sports Center har på programmet. Benyt lejligheden til at udforske områdets muligheder for vandsport som svømning.
Kort
Myrtle Beach, SC

Hvad ligger i nærheden?

  • Myrtlewood Golfklub - 6 min. kørsel - 2.6 km
  • Broadway at the Beach - 7 min. kørsel - 5.2 km
  • Myrtle Beach Beaches - 8 min. kørsel - 4.6 km
  • Myrtle Beach Convention Center - 11 min. kørsel - 6.8 km
  • Myrtle Beach Boardwalk - 15 min. kørsel - 8.4 km

Sådan kommer du rundt

  • Myrtle Beach, SC (MYR) - 19 min. kørsel

Restauranter

  • ‪Circle K - ‬6 min. kørsel
  • ‪J Peters Grill & Bar - ‬6 min. kørsel
  • ‪McDonald's - ‬3 min. kørsel
  • ‪Circle K - ‬3 min. kørsel
  • ‪Cookout - ‬6 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Er Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Sea Bound | Golf Getaway + Pool | Myrtle Beach?

Dette lejlighedskompleks ligger i Downtown Myrtle Beach, kun 5 km fra Myrtlewood Golfklub, Broadway at the Beach og Myrtle Beach Beaches. Derudover ligger Dunes Shopping Center og Deephead Swash ca. 5 km derfra.

Anmeldelser

10

Enestående

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 1 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 0 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 1 anmeldelser

10/10

Rengøring

10/10

Indtjekning

10/10

Kommunikation

10/10

Området

10/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Very clean...quiet properly close to everything in the area
Overnattede 2 nætter i september 2026
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback