Hele boligen

Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12

Billedgalleri for Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12

En bygning i sten med en pool og liggestole.
Et spisebord med udsigt til vinmarker og bakker.
Et poolområde med liggestole og parasoller, en stenvæg og en bygning med stenfacade og vinduer.
En bygning i sten med et tegltag, en swimmingpool og en velholdt have med cypresser.
En udendørs spiseplads med murstensbuer, metalstole og et bord dækket til et måltid.

Højdepunkter

  • Nyd den opvarmede pool
    Et sjældent fund i dette område – tag en svømmetur eller en afslappende dukkert.

Populære faciliteter

  • Privat pool
  • Grill
  • Aircondition
  • Internet
  • Køleskab
  • Tørretumbler

Udforsk området

Åbn kort
Guardistallo, Tuscany
  • Place, Bolgheri Castle
    ‪15 min. kørsel‬
  • Place, Parco Gallorose
    ‪17 min. kørsel‬
  • Place, Pista del Mare S.R.L.
    ‪19 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

6 soveværelser (12 sovepladser)

Soveværelse 1

2 enkeltsenge

Soveværelse 2

1 dobbeltseng

Soveværelse 3

1 dobbeltseng

Soveværelse 4

1 dobbeltseng

Soveværelse 5

1 dobbeltseng

Soveværelse 6

2 enkeltsenge

6 badeværelser, 1 toilet

Badeværelse 1

Bidet · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 2

Bidet · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 3

Bidet · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 4

Toilet

Badeværelse 5

Bidet · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 6

Bidet · Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 7

Bidet · Toilet · Kun brusekabine

Områder

Køkken
Separat spiseområde
Have

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Guardistallo

Denne villa befinder sig ved vandet i Guardistallo. Parco Gallorose og Montecatini Val di Cecina Minemuseum er nogle af de kulturelle seværdigheder. Er du interesseret i oplevelser, kan du udforske Le Capanne Golfklub og Pista del Mare S.R.L.. Parco Giochi Bibbolandia og Acqua Village er også et besøg værd.
Kort
Guardistallo, Tuscany

Hvad ligger i nærheden?

  • Bolgheri Castle - 15 min. kørsel - 15.0 km
  • Parco Gallorose - 17 min. kørsel - 14.0 km
  • Pista del Mare S.R.L. - 19 min. kørsel - 15.0 km
  • Le Capanne Golfklub - 19 min. kørsel - 18.2 km
  • Acqua Village - 21 min. kørsel - 17.5 km

Sådan kommer du rundt

  • Casino di Terra Station - 8 min. kørsel
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 61 min. kørsel

Restauranter

  • ‪La Bottega di Elena - ‬17 min. kørsel
  • ‪La Piccola Dispensa di Bolgheri - ‬17 min. kørsel
  • ‪Dosaggio Zero - ‬6 min. kørsel
  • ‪535 BBQ pitch - ‬14 min. kørsel
  • ‪La Baracchina Ponteginori - ‬5 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12 en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool. Blandt pooltyperne finder du en opvarmet pool.

Er Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12 et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12?

Indtjekning starter kl. 16.30.

Hvornår er udtjekning på Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12?

Udtjekning er kl. 09.30.

Hvor ligger Villa i Guardistallo med 6 soveværelser som kan rummer 12?

Denne villa ligger ved vandet, kun 15 km fra Le Capanne Golfklub, Parco Gallorose og Pista del Mare S.R.L.. Derudover ligger Viale dei Cipressi og Parco Giochi Bibbolandia ca. 15 km derfra.

Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback