Ολόκληρη ενοικιαζόμενη κατοικία·Ιδιώτης οικοδεσπότης

Candlelight Cottages by the Beach

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Συλλογή φωτογραφιών για Candlelight Cottages by the Beach

Ένα κτίριο με μπαλκόνι που προσφέρει θέα σε μια καταπράσινη περιοχή, φοίνικες και ένα ηλιοβασίλεμα στο βάθος.
Ένα σαλόνι με τηλεόραση, ένα τραπέζι τραπεζαρίας με καρέκλες, έναν καναπέ και μια επιγραφή που γράφει «συγκεντρωθείτε».
Ένα υπνοδωμάτιο με ένα κρεβάτι που διαθέτει ένα κάλυμμα με ναυτικό θέμα, ένα ξύλινο προσκέφαλο και διακοσμητικά στοιχεία στον τοίχο, όπως ένα πηδάλιο πλοίου και μια επιγραφή που γράφει «ΑΛΑΤΙ, ΑΜΜΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ».
Ένα σαλόνι με δύο καναπέδες, ένα τραπεζάκι σαλονιού, ένα φωτιστικό και ένα χαλί.
Ένα σπίτι με μια μοναδική αρχιτεκτονική σχεδίαση, μια βεράντα στην πρόσοψη με δύο καρέκλες και ένα μικρό κήπο.

Σχόλια

9,6 στα 10
Εξαιρετικό

Κύρια σημεία

  • Ιδανικό για χαλάρωση
    Συγκεντρώνει κορυφαία βαθμολογία για την άνεση – οι πελάτες εδώ αισθάνονται σαν στο σπίτι τους.
  • Υπαίθριος χώρος δραστηριοτήτων αναψυχής
    Σπάνιο εύρημα – μαζευτείτε και απολαύστε τον αποκλειστικό υπαίθριο χώρο ψυχαγωγίας.
  • Σε κεντρική τοποθεσία
    Σε αυτήν τη βολική τοποθεσία, δε θα είστε ποτέ μακριά από εκεί όπου θέλετε να βρίσκεστε.
  • Ανακαλύψτε κοντινά σημεία ενδιαφέροντος
    Κοντά σε: Ρόκπορτ Μπιτς Παρκ

Δημοφιλείς παροχές

  • Υπαίθριος χώρος δραστηριοτήτων αναψυχής
  • Δέχεται σκύλους
  • Ψησταριά μπάρμπεκιου
  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Πλυντήριο και στεγνωτήριο

Εξερευνήστε την περιοχή

Προβολή σε χάρτη
612 Wood St, Rockport, TX, 78382
  • Place, Κέντρο Τεχνών Rockport Center for the Arts
    ‪3 λεπτά με τα πόδια‬
  • Place, Ρόκπορτ Μπιτς Παρκ
    ‪5 λεπτά με τα πόδια‬
  • Place, Πινακοθήκη Ροκπορτ
    ‪14 λεπτά με τα πόδια‬
  • Airport, Ρόκπορτ, Τέξας (RKP-Aransas County)
    ‪15 λεπτά με το αυτοκίνητο‬

Επιλέξτε τη μονάδα σας

Deluxe Κατάλυμα σε Αγροικία

  • Θέα στον κόλπο
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 6 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια και 1 Queen Καναπές-Κρεβάτι

Standard Κατάλυμα σε Αγροικία

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Queen Καναπές-Κρεβάτι

Standard Κατάλυμα σε Αγροικία

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Queen Καναπές-Κρεβάτι

Premium Κατάλυμα σε Αγροικία

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Queen Φουτόν

Premium Κατάλυμα σε Αγροικία

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Queen Φουτόν

Premium Κατάλυμα σε Αγροικία

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Queen Φουτόν

Παρόμοια καταλύματα

Συχνές ερωτήσεις

Is Candlelight Cottages by the Beach pet-friendly?

Yes, this property allows dogs (limit 2 total) with a maximum weight of up to 25 lbs per pet. There's a fee of USD 50 per pet, per stay. Service animals are exempt from fees.

What time is check-in at Candlelight Cottages by the Beach?

Check-in start time: 3:00 PM; Check-in end time: anytime.

What time is check-out at Candlelight Cottages by the Beach?

Check-out is at 11:00 AM.

Where is Candlelight Cottages by the Beach located?

Situated in Rockport, this cottage is within a 10-minute walk of Bay Education Center, Rockport Beach Park, and Rockport Center for the Arts. Aransas Bay and Texas Maritime Museum are also within 10 minutes.

Can I cancel my reservation for free and receive a full refund?

Yes, this property offers free cancellation on select room rates, because flexibility matters! Please refer to the property cancellation policy on our site for more details about any exclusions or requirements.

Σχόλια για το κατάλυμα Candlelight Cottages by the Beach

Σχόλια

9,6

Εξαιρετικό

Τα σχόλια εμφανίζονται με χρονολογική σειρά, υπόκεινται σε έλεγχο και επαληθεύονται, εκτός αν αναφέρεται διαφορετικά.
Μάθετε περισσότεραΑνοίγει σε νέο παράθυρο
Βαθμολογία 10 - Άριστο. 98 από 121 σχόλια πελατών
Βαθμολογία 8 - Καλό. 20 από 121 σχόλια πελατών
Βαθμολογία 6 - Μέτριο. 3 από 121 σχόλια πελατών
Βαθμολογία 4 - Κακό. 0 από 121 σχόλια πελατών
Βαθμολογία 2 - Απαίσιο. 0 από 121 σχόλια πελατών

9,4/10

Καθαριότητα

9,6/10

Παροχές

9,6/10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

9,4/10

Check-in

9,8/10

Επικοινωνία

9,8/10

Ακρίβεια καταχώρισης

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
The place was very clean and a few minutes from the park and beach. The location was great.
Πραγματοποίησε 1 διανυκτέρευση τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
The Cottages were well maintained nad beautiful. The owner of the property answered calls and messages straight away to help out with any questions we had. The view on the deck was beautiful at night and being right behind a restaurant made the air pleasant.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούνιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Καλό

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
A perfect little cottage for the short time we stayed there. Could use some updated sofas and a deep clean but it was cozy, clean and the bed was comfy. Management was excellent. She was bright and very friendly. She helped us find a place to park our boat without interrupting anyone's space. We look forward to staying here again.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
We really liked the idea of staying in a cottage instead of a hotel room. The cottage was large, clean and quiet. They allow pets which was a plus for us. Very happy with the room, we'll stay there again next time we're in the area, highly recommended.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Καλό

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Well equipped and within walking distance to the beach. We really enjoyed being able to walk to the ocean, and the place had everything we needed for a comfortable stay.
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
The place is in a great location and perfect for a weekend at the beach.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
We love this little hidden gem! It's my husband and mine favorite little getaway. The check in is smooth! The cottage is always spotless! They give you plenty of the essential items. The AC works wonders! I would recommend this place 10/10 times!
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Was a great stay, will be recommending to my future clients.
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Καλό

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Nice cottage, good location, outdated but very reasonable priced.
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Ιούλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
This place was super cute, convenient. Local stores were so close. The restaurant next door has the best Mexican food. Definitely gonna be my forever check in
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Ιούνιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
We really enjoyed this stay. Communication was great, the accommodations were fantastic, and the place was much cleaner than others. It was within 5 mins of everything you’d really want to do on vacation!
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Ιούνιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Very cute cottage, close to the beach. Highly recommend for a small family.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούνιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Ιούνιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Perfect place for a couples weekend with our pup. Close by all the great places in Rockport. The cottage was very cute and comfortable and had everything we needed, we’ll be back!
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Μάιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Me and my family have stayed here more than once and every time it’s always be excellent. Rooms are clean. Everything works. Rhonda answers your call if you need her for whatever reason and no matter the time. I highly recommend this place. We will be back.
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Μάιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Cozy little Cottage yhat was perfect for our 2 night stay! The cottage was cool, and very clean when we got there.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Μάιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Easy check in with code. Nice and comfortable accommodations. Perfect location for easy access to beach, restaurants, and shopping.
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Μάιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Excellent place to stay very near all the major places
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Μάιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Nice place very close to Rockport Beach. You can easily walk to the beach. It was also very quiet. Just two things of note. WiFi is pretty slow and it doesn’t have beach gear so be sure to bring your own towels, umbrellas etc. other than that great stay.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Απρίλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Καλό

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Πραγματοποίησε 3 διανυκτερεύσεις τον Απρίλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
I will definitely book again
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Απρίλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Θετικά: Καθαριότητα, check-in, επικοινωνία, ακρίβεια καταχώρισης
Units are well-equipped and clean. We had plenty of towels, etc. and all the necessities to prepare meals during our stay. Full size refrigerator with an ice maker, coffee pot with some coffee provided, wi-fi, great parking. All in all, we had a great stay. This is a great, affordable option to a regular hotel.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Απρίλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Άριστο

Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Απρίλιο 2026
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Μέτριο

Θετικά: Επικοινωνία
Αρνητικά: Καθαριότητα, check-in
Check-in was a little rough since we didn't even know which cottage we were in, but we figured it out. The place is safe and has all the amenities. Kitchen was dirty and had bugs, the pull out bed was broken. It was an okay stay.
Πραγματοποίησε 2 διανυκτερεύσεις τον Μάρτιο 2026