Appartement

Gorgeous golf course condo

Fotogalerie voor Gorgeous golf course condo

Een groep gebouwen met woningen-achtige stijl, schuine daken en veel ramen, omringd door parkeerplaatsen en groen.
Een eetruimte met een houten tafel en rieten stoelen, een kroonluchter en een keuken op de achtergrond.
Een zwembad met een helderblauw wateroppervlak, omringd door een betonnen terras.
Een woonkamer met een open haard, leren banken, een plafondventilator en grote ramen.
Luchtbeeld van een golfbaan met een vijver, omringd door woongebouwen en weelderige begroeiing.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Hoogtepunten

  • Ruimte voor iedereen
    Geniet van de ruime indeling waarin niemand plek tekort komt.
  • Buitenzwembad
    Het buitenzwembad zorgt voor verfrissing in de openlucht – een zeldzaam juweeltje in deze omgeving.
  • Culinaire verrassingen om de hoek
    Gasten houden van de locatie vanwege de overvloed aan eetgelegenheden.
  • Ontdek bezienswaardigheden in de buurt
    Dicht bij Lake Taneycomo
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Parkeerplaatsen ter plaatse beschikbaar
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Balkon

Verken het gebied

Op de kaart bekijken
Branson, MO
  • Place, Lake Taneycomo
    ‪2 min lopen‬
  • Place, Pointe Royale Golf Course
    ‪6 min lopen‬
  • Place, Branson Landing
    ‪12 min rijden‬
  • Airport, Branson, Missouri (BKG)
    ‪24 min rijden‬

Kamers en bedden

2 slaapkamers (max. aantal: 8)

Slaapkamer 1

1 kingsize bed, 1 tweepersoonsbed en 1 queensize bed

2 badkamers

Badkamer 1

Zeep · Handdoeken beschikbaar · Bad of douche · Bad · Toilet · Shampoo · Haardroger

Badkamer 2

Zeep · Handdoeken beschikbaar · Bad of douche · Bad · Toilet · Shampoo · Haardroger

Ruimtes

Vlonder of patio
Keuken
Kitchenette
Balkon
Aparte eetruimte
Aantal woonkamers
Speelruimte buiten
Eetruimte

Over deze accommodatie

Gorgeous golf course condo

This recently renovated beautiful condo on the golf course sleeps 8 people.

New owners - new remodel! Includes new floors, new paint, bunk beds, oversized TV and more. Must see!!

Available resort amenities include, golf, swimming pool, exercise room, children's playground and walking trails.

Gated, luxury community.



Smoking Policy: For the comfort and safety of all our guests, this is a strictly non-smoking unit. Smoking (including tobacco, cannabis, and e-cigarettes) is prohibited inside the property, as well as on all decks, balconies, patios, and walkways. If you choose to smoke, please do so only in the designated area in the parking lot, located past the posted "No Smoking" signs. Thank you for your cooperation in keeping our

property fresh for everyone.

Voeg datums toe voor prijzen

Vergelijkbare accommodaties

Huisregels

Je kunt inchecken vanaf 16.00 uur
Minimumleeftijd om te mogen huren: 18 jaar
Je kunt uitchecken tot 10.00 uur
default

Kinderen

Alleen volwassenen
default

Evenementen

Geen evenementen toegestaan
default

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan
default

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Accommodatienummer 3597828vb
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Over deze buurt

Branson

dit appartement ligt in de wijk Pointe Royale in Branson. Bewonder het natuurschoon van de omgeving bij Table Rock Lake en bezoek Titanic Museum en Dolly Parton's Stampede Dinner Attraction voor de culturele hoogtepunten. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij The Track terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Grand Country Music Hall.
Kaart
Branson, MO

In de buurt

  • Lake Taneycomo - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Pointe Royale Golf Course - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Highway 76 Strip - 6 min. rijden - 7.2 km
  • Titanic Museum - 6 min. rijden - 7.2 km
  • Branson Landing - 12 min. rijden - 12.8 km

Lokaal vervoer

  • Branson, Missouri (BKG) - 24 min. rijden

Restaurants

  • ‪Area 71 - ‬8 min. rijden
  • ‪Vintage Paris - ‬11 min. rijden
  • ‪Mr Gilberti's Place Chicago Pizza - ‬19 min. rijden
  • ‪Shogun Japanese Steak & Sushi - ‬6 min. rijden
  • ‪Maria Bonita - ‬3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Gorgeous golf course condo voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad en een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Gorgeous golf course condo?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Gorgeous golf course condo te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Gorgeous golf course condo?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Gorgeous golf course condo uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Gorgeous golf course condo?

Dit appartement ligt in Pointe Royale, binnen 5 minuten lopen van White River, Lake Taneycomo en Pointe Royale Golf Course. Ook Williams Event Center en Moonshine Beach liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch

De beoordelingen worden in chronologische volgorde getoond, na een moderatieproces. Ze zijn geverifieerd, tenzij anders vermeld.
Meer infoOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

9,6/10

Netheid

7,2/10

Inchecken

5,6/10

Communicatie

10/10

Locatie

10/10

Accuraatheid advertentie

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Family trip

This was a great place to stay. Owner was very responsive when we had trouble getting in. Very clean and a great stay. We will definitely book again!
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very comfortable accommodations

My family and I stayed in Branson for a family event. The property manager was very responsive to a very short change in our reservation. The home was very clean and comfortable and could really accommodate a family. The kitchen is very sizable with plenty of room for people to eat. Both bathrooms are very large and the beds were very comfortable.
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Communicatie

Beautiful home away from home

This was a very clean and spacious condo and would love to be able to rebook it in the future. The only negative thing was not enough dishwasher gel and dish soap and counter top cleaner available. Love, love, loved it
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken, communicatie

Branson - Christmas

Cando was great, everything that was listed. Checkin was a nightmare. we had to call VRBO several times and hours of being on hold to finally get the check in code after the check in time. once we received the code, we went to the property however did not have the building or the unit number. Had to call the host to get the info. And then to lock on the door did not work properly and had to call the host again. Thankfully the last two times the host answered. Prior to that we called several times, and the host did not answer. All in all a great condo just horrible check in communication.
2 nachten verbleven in november 2023
Reactie van VrboOwner op 26 nov 2023
The system is automatic and sent to the email in which you booked. You have to use the same email and phone number that you register with for our staff to recognize the reservation. We have an emergency check-in line that this guest never called. They kept calling the maintenance and cleaning line. Which does not work after 8pm due to their early cleaning schedule. Would not recommend this guest to other Hosts. Complete nightmare to deal with. We have so many nice, wonderful people that visit Branson. This was not one of them. Hosts save yourself from the horrible woman yelling in the background everytime the husband called.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken, communicatie

Everything was wonder just the check in process

The condo and area were all wonderful. The only trouble we had was the check in process. They sent a code and a video to unlock the door. I was very confident we could easily unlock it. Put the code in correctly multiple times, ended up locking us out and someone had to come reset it. The lady was not the nicest and blamed me for being unable to do the code. She was also having trouble with it when I watched her enter it in to the keypad. Then she again blamed me for it and sent a new code. I absolutely had no problems from there on out with the new code. I went back to look at reviews after she made me feel like it was me and told me “ you and only one other person has had a problem with this lock” I seen that 2 out of the 4 reviews people were complaining about the same check in process and 3 out of 4 were about the mannerisms of the manager. I guess I should have read the reviews to be better prepared. Other than that little blip at the beginning we had a very lovely stay. The pool was very nice and the food at the tiki bar was very good. We would stay there again.
5 nachten verbleven in juni 2025

Over de eigenaar

Eigenaar: William Webb

Afbeelding van de eigenaar
Vertel ons hoe we onze site kunnen verbeterenFeedback delen