Gehele woning·Particuliere eigenaar

Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!

Fotogalerie voor Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!

Een pand aan het water met een aanlegsteiger, een zwembad en een groot huis met een bijzondere toren.
Een zwembadgedeelte met een helderblauw zwembad, ligbedden en uitzicht op palmbomen en een wateroppervlak.
Een ruime woonkamer met een trap, een groot raam en uitzicht op de omgeving.
Een woonwijk met huizen, een steiger en een zwembad.
Een ruime keuken met witte kastjes, een centraal eiland, roestvrijstalen apparatuur en uitzicht op buiten.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Hoogtepunten

  • Duik in de relaxmodus
    Kom tot rust in het zwembad, je perfecte plek om te ontspannen.
5 slaapkamers3+ badkamersMax. aantal: 11

Populaire voorzieningen

  • Terras
  • Privézwembad
  • Hondvriendelijk
  • Airconditioning
  • Wasmachine
  • Internet

Verken het gebied

Op de kaart bekijken
Cape Coral, FL
  • Place, Sirenia Vista
    ‪3 min rijden‬
  • Place, Coral Oaks Golf Course
    ‪5 min rijden‬
  • Place, Cape Royal Golf Club
    ‪6 min rijden‬
  • Airport, Fort Myers, Florida (RSW-Internationale luchthaven Southwest Florida)
    ‪48 min rijden‬

Kamers en bedden

5 slaapkamers (max. aantal: 11)

Slaapkamer 1

1 kingsize bed

Slaapkamer 2

1 queensize bed

Slaapkamer 3

1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed

Slaapkamer 4

1 kingsize bed

Slaapkamer 5

1 queensize bed

3 badkamers, 1 toiletruimte

Badkamer 1

Toilet

Badkamer 2

Zeep · Handdoeken beschikbaar · Bad of douche · Bad · Toilet · Shampoo

Badkamer 3

Zeep · Handdoeken beschikbaar · Toilet · Alleen douche · Shampoo

Badkamer 4

Zeep · Handdoeken beschikbaar · Bad of douche · Bad · Toilet · Shampoo

Ruimtes

Vlonder of patio
Keuken

Over deze accommodatie

Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!

Welcome to your home away from home in beautiful Cape Coral! This stunning and spacious vacation property features 5 comfortable bedrooms—including 2 king beds, 2 queen beds, 1 full bed, and 1 twin bed—providing plenty of room for families and groups. With 3 full bathrooms featuring both showers and bathtubs, 1 half bath everyone can enjoy comfort and convenience.
Step outside and you’ll find a tropical paradise waiting for you. Lounge by the sparkling pool, take in the expansive canal views, and catch breathtaking sunsets from the cozy tiki hut on the dock—a great spot for fun photos and shaded relaxation. Air conditioned bonus garage space for fun activities and games. Beach gear and fishing poles ready to go!
Whether you're boating, unwinding, or exploring all Cape Coral has to offer, this home is the perfect base for unforgettable memories.
Kick back, relax, and enjoy paradise—your dream vacation starts here!

Voeg datums toe voor prijzen

Vergelijkbare accommodaties

Huisregels

Je kunt inchecken vanaf 16.00 uur
Minimumleeftijd om te mogen huren: 21 jaar
Je kunt uitchecken tot 10.00 uur
default

Kinderen

Kinderen toegestaan: van 0-17 jaar
default

Evenementen

Geen evenementen toegestaan
default

Huisdieren

Toegestane huisdieren: honden die minder wegen dan 23 kg per huisdier (maximumaantal: 2 huisdieren)
$200 non refundable deposit
default

Roken

Roken is niet toegestaan

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Belangrijke informatie

Algemene info

Accommodatienummer 4709204vb
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Over deze buurt

Cape Coral

dit vakantiehuis ligt in de wijk Burnt Store in Cape Coral. Bij Griffen American Center for Haitian Art en Lovegrove Gallery & Gardens kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Cape Royal Golf Club en Coral Oaks Golf Course. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Terry Park Ball Field terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Rumrunners.
Kaart
Cape Coral, FL

In de buurt

  • Sirenia Vista - 3 min. rijden - 2.7 km
  • Coral Oaks Golf Course - 5 min. rijden - 5.4 km
  • Cape Royal Golf Club - 6 min. rijden - 4.8 km
  • Matlacha Bridge - 6 min. rijden - 6.1 km
  • Cape Coral Sports Complex - 7 min. rijden - 5.5 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Punta Gorda (PGD), VS - 33 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬4 min. rijden
  • ‪7-Eleven - ‬8 min. rijden
  • ‪Old Cuban Restaurant And Bar - ‬8 min. rijden
  • ‪Bob Evans - ‬7 min. rijden
  • ‪Oda Pizzeria Bistro - ‬8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views! voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!?

Vandaag, 21 okt. 2026, kost een verblijf bij Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views! van één nacht voor twee volwassenen op 3 mei 2027 min. € 2.700, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Paradise Palms NW Cape Coral Canal/Pool home with Tiki Hut and wide water views!?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Burnt Store, op 2,3 km van Sirenia Vista en binnen 10 km afstand van Happy Paws Park en Cape Royal Golf Club. Ook Griffen American Center for Haitian Art en Cape Coral Sports Complex liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk

De beoordelingen worden in chronologische volgorde getoond, na een moderatieproces. Ze zijn geverifieerd, tenzij anders vermeld.
Meer infoOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen

9,6/10

Netheid

9,6/10

Inchecken

9,6/10

Communicatie

10/10

Locatie

10/10

Accuraatheid advertentie

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This vacation home is an absolute top recommendation. We stayed with a group of 10 and spent a wonderful week in this dream house. The canal location, the pool, the rooms, the amenities, and the loving preparation—simply great what Amy prepared for us here. We highly recommend this house.
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The property was absolutely beautiful with plenty of space for my family. I look forward to staying there again while visiting family in the area.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Clean home, great views, responsive host. Awesome kitchen ! Great for a large group !
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, locatie en accuraatheid advertentie
Great for big family !!
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amy is very responsive and attentive host. We had an issue with the coffee maker not working she responded quickly to get issue resolved. The home is amazing and well suited for our large group. The tiki hut on the dock is a great place to enjoy a beverage. We did catch a catfish and a snook on the canal. Manatees were in the canal on the cooler days. We definitely recommend staying at this property the home and host are both great!
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful stay! The house was so spacious for my family of 7 with young adults ages 16-24. Loved the starter pack of toilet paper, paper towel, garbage bags, washing machine pods, dishwasher pads, new sponge & dish soap. The host also supplied travel size tooth paste, shampoo, etc. I love when a host also leaves past guests’ spices, oils, etc. The living room has comfortable seating & big enough for all of us to hang out together. We played with the games at the kitchen table & the kitchen had everything we needed to cook including an air fryer. Publix is 5 minutes away. My husband caught 3 fish in about 20 minutes off of the dock. We were there the coldest weekend in decades, but the house made up for the cold weather. The host responded quickly with any questions. It had everything we needed & then some so we could make the most of our stay. It was home away from home!
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

11 nachten verbleven in juni 2026

Over de eigenaar

Eigenaar: Amy Kelly

Afbeelding van de eigenaar

Talen:

Engels
Vertel ons hoe we onze site kunnen verbeterenFeedback delen