Lejlighed·Privat vært

Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools

Billedgalleri for Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools

Udendørsområde
Et soveværelse med to senge, et natbord med lampe og billedkunst på væggene.
Et træbord med en potteplante og en kurv, et dekorativt vægkunstværk, samt en stikkontakt.
Et soveværelse med en seng, et natbord med en lampe og en trækommode.
Et badeværelse med to håndvaske, et toilet, et spejl og en håndklædestang.

Anmeldelser

9,2 ud af 10.
Fantastisk

Højdepunkter

  • Udendørs pool
    Den udendørs pool udgør en forfriskende oase under åben himmel og er en sjældenhed i dette område.
  • Central beliggenhed
    Du er aldrig langt fra din destination med denne praktiske beliggenhed.
  • Oplev nærliggende seværdigheder
    Nær Barefoot Landing

Populære faciliteter

  • På stranden
  • Altan
  • Boblebad på stedet
  • Swimmingpool
  • Aircondition
  • Køleskab

Udforsk området

Åbn kort
North Myrtle Beach, SC
  • Place, North Myrtle Beach Beaches
    ‪1 min. gang‬
  • Place, Windy Hill Beach
    ‪12 min. gang‬
  • Place, Alabama Theatre
    ‪16 min. gang‬
  • Airport, North Myrtle Beach, South Carolina (CRE-Grand Strand Lufthavn)
    ‪4 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

1 soveværelse (4 sovepladser)

Soveværelse 1

2 queensize-senge

1 badeværelse

Badeværelse 1

Sæbe · Badekar eller brusekabine · Toilet · Shampoo · Hårtørrer

Områder

Køkken
Altan

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

North Myrtle Beach

Denne lejlighed befinder sig i Windy Hill – et område i North Myrtle Beach, der ligger tæt på forlystelsesparker og på stranden. Stedets naturskønne områder kan opleves med et besøg til North Myrtle Beach Beaches og Myrtle Beach Beaches, mens Ripley's Aquarium og SkyWheel Myrtle Beach er et par andre populære seværdigheder, du kan opleve. Ser du frem til et event eller en sportbegivenhed under din rejse? Se, hvad Broadway Grand Prix eller The Myrtle Beach Sports Center har på programmet. Med mulighed for motorbådssejlads og svømning i nærheden er der rig lejlighed til at dyrke vandsport i og på vandet.
Kort
North Myrtle Beach, SC

Hvad ligger i nærheden?

  • North Myrtle Beach Beaches - 1 min. gang - 0.0 km
  • Windy Hill Beach - 12 min. gang - 1.0 km
  • Alabama Theatre - 16 min. gang - 1.3 km
  • Barefoot Landing - 16 min. gang - 1.3 km
  • House of Blues Myrtle Beach - 2 min. kørsel - 2.0 km

Sådan kommer du rundt

  • North Myrtle Beach, South Carolina (CRE-Grand Strand Lufthavn) - 7 min. kørsel

Restauranter

  • ‪Dairy Queen - ‬19 min. gang
  • ‪Blueberry's Grill - ‬18 min. gang
  • ‪McDonald's - ‬14 min. gang
  • ‪House of Blues - ‬3 min. kørsel
  • ‪Bully's Pub & Grill - ‬19 min. gang

Ofte stillede spørgsmål

Har Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool. Blandt pooltyperne finder du en opvarmet pool.

Hvad koster det at overnatte hos Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools?

Priserne for 1 nat for 2 voksne hos Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools den 21. feb. 2027 starter fra 13.546 kr., inkl. skatter og gebyrer, fra og med den 23. okt. 2026. Denne pris er baseret på den laveste pris pr. nat fundet inden for de seneste 24 timer for ophold i de næste 30 dage. Priser kan til enhver tid ændres. Vælg dine datoer for mere præcise priser.

Er Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Amazing View Oceanfront / Tropical Style Resort / Right On The Beach / Pools?

Dette lejlighedskompleks ligger på stranden i Windy Hill, mindre end 2 km fra North Myrtle Beach Beaches, Barefoot Landing og House of Blues Myrtle Beach. Derudover ligger Myrtle Beach Beaches 2,4 km derfra.

Anmeldelser

9,2

Fantastisk

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 5 af i alt 9 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 4 af i alt 9 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 9 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 9 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 9 anmeldelser

9,8/10

Rengøring

9,8/10

Indtjekning

10/10

Kommunikation

10/10

Området

9,8/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Nice place to stay.
Overnattede 4 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great place to stay! Close to the beach! Excellent parking garage close to the building.
Overnattede 9 nætter i april 2026
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed

Beachcove condo

Place was clean, very well decorated and had everything we needed. Only hang up was upon arrival the air conditioner was broken and it took 2 long hot days to fix!
Overnattede 6 nætter i juni 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
This unit was pretty much exactly what you see in the pictures. The kitchen was a table bit smaller than I expected so if you want to cook in the room you may run into some difficulties. Plates, cups, and silverware were all fine just the space is small. The only other complaint is that the bathroom is some what dated a bit and the shower/tub could use an update but it was still good. The walls are super thin so when the people outside or in the room above or beside you are acting a fool you can hear them. The resort was nice but the elevators are small and there’s no air flow. Tradewinds cafe is a bust but the restaurant on site was really good. We typically make the drive to Florida so this was my first time back in MB in about 10 years. The room and the value was pretty good.
Overnattede 7 nætter i juli 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed

Great location facing the ocean.

Convenient location in North Myrtle Beach made it easy to visit Brookgreen Gardens. Accommodated our group of 4 adults for a long weekend. Too bad the high temperature was only 39F or we would have been down by the pool or beach. Pictures are accurate for the unit. Recommended!
Overnattede 3 nætter i januar 2024
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
The host was wonderful!
Overnattede 5 nætter i juni 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Overnattede 4 nætter i juni 2026
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Overnattede 3 nætter i juni 2026
Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, annoncens rigtighed
Overnattede 5 nætter i maj 2026
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback