Hele boligen

Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach

Billedgalleri for Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach

Et etplanshus med beige facade, en parabolantenne og et træhegn.
Et soveværelse med seng, sengeborde, loftventilator, fjernsyn på et træstel og et vindue med gardiner.
Et soveværelse med en seng, to sengeborde, en loftventilator, to vinduer med gardiner, en potteplante og billedkunst på væggen.
Et soveværelse med køjeseng, kommode, ventilator og et vindue med gardiner.
En moderne stue med en hvid sofa, et fodboldbord og en blå legeseng.

Anmeldelser

9,6 ud af 10.
Enestående

Højdepunkter

  • Skabt til afslapning
    Højt bedømt for komfort – gæsterne føler sig hjemme her.
  • Udendørs pool
    Den udendørs pool udgør en forfriskende oase under åben himmel og er en sjældenhed i dette område.

Populære faciliteter

  • Terrasse
  • Privat pool
  • Grill
  • Aircondition
  • Køleskab
  • Vaskemaskine

Udforsk området

Åbn kort
Gulf Breeze, FL
  • Place, Woodland Park
    ‪16 min. gang‬
  • Place, Shoreline Park
    ‪17 min. gang‬
  • Place, Gulf Breeze Shopping Center
    ‪3 min. kørsel‬
  • Airport, Pensacola, Florida (PNS-Pensacola Internationale Lufthavn)
    ‪24 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

4 soveværelser (9 sovepladser)

Soveværelse 1

1 kingsize-seng

Soveværelse 2

1 queensize-seng

Soveværelse 3

1 queensize-seng og 1 køjeseng (enkeltseng)

Soveværelse 4

1 sovesofa (queensize-seng)

2 badeværelser

Badeværelse 1

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Badekar eller brusekabine · Toilet · Shampoo · Hårtørrer

Badeværelse 2

Sæbe · Håndklæder til rådighed · Toilet · Kun brusekabine · Shampoo · Hårtørrer

Områder

Terrasse eller gårdhave
Køkken
Spiseområde

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Gulf Breeze

Denne feriebolig befinder sig i Gulf Breeze. Stedets naturskønne områder omfatter Casino Beach og Opal Beach, mens Pensacola og National Museum of Naval Aviation udgør et par af de kulturelle højdepunkter. Ser du frem til et event eller en sportsbegivenhed under din rejse? Se, hvad Pensacola Bay Center har at byde på, eller mal byen rød med et besøg til Laguna's Beach Bar & Grill.
Kort
Gulf Breeze, FL

Hvad ligger i nærheden?

  • Woodland Park - 16 min. gang - 1.4 km
  • Shoreline Park - 17 min. gang - 1.5 km
  • Santa Rosa Sound - 2 min. kørsel - 1.5 km
  • Gulf Breeze Shopping Center - 3 min. kørsel - 2.5 km
  • Shoreline Park Beach - 4 min. kørsel - 2.1 km

Sådan kommer du rundt

  • Pensacola Station - 20 min. kørsel
  • Pensacola, Florida (PNS-Pensacola Internationale Lufthavn) - 23 min. kørsel

Restauranter

  • ‪Chick-fil-A - ‬4 min. kørsel
  • ‪Whataburger - ‬4 min. kørsel
  • ‪Peg Leg Pete's - ‬11 min. kørsel
  • ‪McDonald's - ‬4 min. kørsel
  • ‪Shaggy's Pensacola Beach - ‬7 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach en pool?

Ja, dette overnatningssted har en udendørs pool.

Er Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kæledyr er ikke tilladt på dette overnatningssted.

Hvor meget koster parkering hos Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach?

Udtjekning er kl. 11.00.

Hvor ligger Coastal Comfort~3 BR Home w/Pool~Sleeps 9~Near Pensacola Beach?

Feriested ligger i Gulf Breeze, kun 15 minutters gang fra Shoreline Park, Woodland Park og Santa Rosa Sound. Derudover ligger Shoreline Park Beach og Gulf Breeze Shopping Center ca. 3 km derfra.

Anmeldelser

9,6

Enestående

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 3 af i alt 4 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 1 af i alt 4 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 4 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 4 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 4 anmeldelser

9,6/10

Rengøring

10/10

Indtjekning

10/10

Kommunikation

10/10

Området

9,6/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

8/10 Godt

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Very comfortable home and the beds were super comfortable! Older neighborhood and nice pool. Great place for a small family to stay!
Overnattede 2 nætter i juni 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Great location in Gulf Breeze
Overnattede 3 nætter i oktober 2025
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
The house was nice, clean, and affordable. The hosts, Cassie and Steve, were very communicative and helpful. Check in and checkout were very easy. I enjoyed the entire experience with this rental home.
Overnattede 4 nætter i april 2026
Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
The house was very clean and very comfortable. We loved the little things; like beach towels in a closet and they already had cooking spray and salt/pepper. Little things make a huge difference. The pool was clean and served its purpose. There is not actually a diving board anymore as the pictures suggest but overall it was just what we needed. There are plenty of games to play inside. I did need to contact the host once and they were very responsive and helpful!
Overnattede 6 nætter i maj 2026
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback