Vakantiehuizen in Penne-d'Agenais
Vind verblijven die bij je stijl passen
Vind je perfecte verblijf - Penne-d'Agenais
Jacht estafette van de Gîte Galets uit de XIIIe eeuw
Best beoordeelde vakantiehuizen - Penne-d'Agenais
Fotogalerie voor Airconditioning huis tussen Lot en Dordogne omgeven door natuur privé zout zwembad
Een absolute aanrader!
- GemoedsrustMet onze Boek met Vertrouwen-garantie ontvang je 24/7 ondersteuning
- Meer qualitytimeVan boeken tot verblijven: alles is eenvoudig en fijn geregeld
- Alle privacy van thuisGeniet van volledige keukens, wasvoorzieningen, zwembaden, tuinen en meer
- Meer voor minderMeer ruimte, meer privacy, meer voorzieningen ... Meer voordeel!
Geniet van de mooie natuur in Penne-d'Agenais
De parken en de nabije natuur bieden een rustgevende locatie voor uw vakantiewoning in Penne-d'Agenais. Er valt genoeg te verkennen tijdens uw verblijf in de omgeving. Of u nu een gezinsreis, vakantie met vrienden of een romantisch weekendje heeft gepland, HomeAway heeft een geweldige selectie van vakantiewoningen. Veel woningen hebben een volledig uitgeruste keuken en een aparte eetruimte, perfect voor als u ruimte voor uw gezelschap nodig heeft.
Activiteiten en attracties in Penne-d'Agenais
Wilt u graag bezienswaardigheden ontdekken om tijdens uw verblijf te zien? Het is natuurlijk verleidelijk om in uw comfortabele vakantiewoning te blijven, maar trek er ook eens op uit en beleef wat Penne-d'Agenais zo'n leuke plek maakt. Dit zijn een aantal bekende attracties om binnen 50 km van het stadscentrum te ontdekken:
- Château Lamartine (20,7 km)
- Golf Club Agen Bon-Encontre (23,7 km)
- Wijngaard Château de Chambert (25,7 km)
- Chateau Lacapelle Cabanac (21,6 km)
- Château Latuc (20 km)
- Domaine de Lavaur (20,9 km)
Ontdek het buitenleven in Penne-d'Agenais
Of u nu op zoek bent naar buitenactiviteiten of gewoon de omgeving wilt bewonderen, Penne-d'Agenais is een geweldige plek om het buitenleven te ontdekken. Dit zijn een aantal van de opvallendste natuurgebieden binnen 50 km van het stadscentrum:
- Ferme du Lacay (4,1 km)
- Place des Arcades (16,5 km)
- Lac de Coulon (16,6 km)
- Lac de Lougratte (26,3 km)
- Grotte de Lastournelle (14 km)
- The Garden of Lilies (23,4 km)
Hoe verplaatst u zich naar en rond Penne-d'Agenais?
De dichtstbijzijnde luchthaven is die van Agen (AGF-La Garenne), op 29,6 km afstand van het stadscentrum.
Als u met de trein reist, is het goed om te weten dat Station Penne-d'Agenais het hoofdstation is.