Hele boligen

Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks

Billedgalleri for Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks

Privat køkken
Udendørsområde
Interiør
Udendørsområde
Udendørsområde

Anmeldelser

10 ud af 10.
Enestående

Højdepunkter

  • Afslapning i vandet
    Den højt bedømte pool er det perfekte sted at stresse af.
  • Spillehal/spillerum
    Et sjældent fund – sjov for alle aldre med en spillehal/et spillerum på stedet.
  • Oplev nærliggende seværdigheder
    Walk to Boot Key Harbor

Populære faciliteter

  • Altan
  • Privat pool
  • Adgang til vandland
  • Grill
  • Aircondition
  • Køleskab

Udforsk området

Åbn kort
Marathon, FL
  • Place, Boot Key Harbor
    ‪9 min. gang‬
  • Place, Florida Keys Country Club
    ‪11 min. gang‬
  • Place, Crane Point Museum and Nature Center
    ‪3 min. kørsel‬
  • Airport, Marathon, Florida (MTH-Florida Keys Marathon)
    ‪5 min. kørsel‬

Værelser og sovepladser

4 soveværelser (10 sovepladser)

Soveværelse 6

1 kingsize-seng

Soveværelse 7

1 queensize-seng

Soveværelse 8

1 queensize-seng

Soveværelse 9

2 enkeltsenge

4 badeværelser

Badeværelse 5

Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 6

Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 7

Toilet · Kun brusekabine

Badeværelse 8

Toilet · Kun brusekabine

Områder

Køkken
Kontor
Altan
Have

Tilføj datoer for priser

Lignende overnatningssteder

Om området

Marathon

Denne villa befinder sig i Marathon tæt på forlystelsesparker og ved strandpromenaden. Seven Mile Bridge er en betydningsfuld seværdighed, du kan opleve. Er du mere interesseret i stedets natur, kan du kigge forbi Sombrero Beach og Bahia Honda State Park. Oplevelser som fiskeri giver gode muligheder for at komme ud på eller i det omgivende vand, eller du kan tage på eventyr ved at afprøve cykling og klatring i nærheden.
Kort
Marathon, FL

Hvad ligger i nærheden?

  • Boot Key Harbor - 9 min. gang - 0.8 km
  • Florida Keys Country Club - 11 min. gang - 0.9 km
  • Crane Point Museum and Nature Center - 3 min. kørsel - 2.1 km
  • Sombrero Beach - 7 min. kørsel - 5.7 km
  • Seven Mile Bridge - 11 min. kørsel - 11.9 km

Sådan kommer du rundt

  • Marathon, Florida (MTH-Florida Keys Marathon) - 7 min. kørsel

Restauranter

  • ‪Brass Monkey - ‬4 min. kørsel
  • ‪The Wooden Spoon - ‬5 min. kørsel
  • ‪Keys Fisheries, Market & Marina - ‬6 min. kørsel
  • ‪Mr. Beans Books & Beans - ‬6 min. kørsel
  • ‪Starbucks - ‬7 min. kørsel

Ofte stillede spørgsmål

Har Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks en pool?

Ja, dette overnatningssted har en pool.

Er Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks et kæledyrsvenligt overnatningssted?

Nej, kun servicedyr er tilladt på overnatningsstedet.

Hvor meget koster parkering hos Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks?

Der er mulighed for parkering på overnatningsstedet.

Hvornår er indtjekning på Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks?

Indtjekning starter kl. 16.00.

Hvornår er udtjekning på Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks?

Udtjekning er kl. 10.00.

Hvor ligger Isla Sol ~ Waterfront Oasis ~ Pool ~ Dock ~ Kayaks?

Denne villa med familievenlig profil ligger ved strandpromenaden i Marathon, kun 15 minutters gang fra Florida Keys Country Club og Boot Key Harbor. Derudover ligger Sombrero Beach 4,6 km derfra.

Anmeldelser

10

Enestående

Anmeldelser vises i kronologisk rækkefølge og har gennemgået en modificerings- og verificeringsproces, medmindre andet er angivet.
Få mere at videÅbner i et nyt vindue
Bedømmelse på 10 − Fremragende. 1 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 8 − Udmærket. 0 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 6 − Okay. 0 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 4 − Dårligt. 0 af i alt 1 anmeldelser
Bedømmelse på 2 − Forfærdeligt. 0 af i alt 1 anmeldelser

10/10

Rengøring

10/10

Indtjekning

10/10

Kommunikation

10/10

Området

10/10

Annoncens rigtighed

Anmeldelser

Verificeret anmeldelse

10/10 Fremragende

Synes godt om: Rengøring, indtjekning, kommunikation, beliggenhed, annoncens rigtighed
Access was easy, communication was excellent; the house was very clean and beautiful. We enjoyed the pool.
Overnattede 14 nætter i februar 2026
Svar fra VrboOwner den 11. mar. 2026
Thank you for the 5-star review! Glad access was easy, communication was excellent, and the house was very clean and beautiful. Happy you enjoyed the pool — we’d be happy to host you again.
Fortæl os, hvordan vi kan forbedre vores hjemmesideGiv feedback